KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Fotokonst 17525281
nr 1752 5281
Fotokonst
Ulf Rollof. Signerad, numrerad 1/9, Äpplen. Bildmått: 90x134 cm, yttermått inklusive ram: 118x161 cm, inköpt på utställning 2001
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 12 januari 2026
kl 20:59:52
12/1 19:46:20
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 1.000 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 1.000 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor